Lezhë, plagosje me mjete të forta

07/09/2010 14:15

Një person është plagosur me mjete të forta rreth ores 13:00 në qytetin e Lezhës pranë Obeliskut.

Ngjarja ka ndodhur në rruge kur një i ri me emrin Arben Fusha është qëlluar nga disa persona me mjete të forta.

Pas perplasjes fizike ai eshte derguar ne spitalin e qytetit te Lezhes ku ndodhet jashte rrezikut per jeten. Policia gjeti ne vendin e ngjarjes nje mjet te forte te perdorur gjate perplasjes fizike. Prane nje automjeti dhe ne rruge ka edhe njolla gjaku. Policia po heton shkaqet e kesaj ngjarje ndersa nuk jepen detaje ne lidhje me autoret.

Top Channel