Tiranë, gjendet një foshnje i vdekur

06/09/2010 20:25

Një foshnje e porsalindur është gjetur në rrugën “Irfan Tomini”, në Tiranë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Fëmija u gjend nga disa kalimtarë pranë një shkolle.

Top Channel