Lezhë, grabitet kazinoja, pranga autorit

30/08/2010 11:55

Grabitet me armë zjarri një sallë lojërash fati në Lezhë, ndërkohë që policia ka arritur të arrestojë në kohë autorin.

Ngjarja ndodhi në lagjen Gurra, ku 28-vjecari Anton Gjeti grabiti 400 mijë lëkë nga kazinoja dhe më pas u largua me shpejtësi në banesën e tij, ku edhe u krye prangosja.

Mësohet se në momentin e operacionit përkapjen e tij, Gjeti ka qëlluar me armë drejt policisë. NUk është regjistruar asnjë efektiv apo person tjetër i lënduar.

Top Channel