Peshkaqeni sulmon ekspertin nënujor

14/08/2010 09:40

Tmerr dhe panik në ujërat e Gaansbai në Afrikën e Jugut ku një peshkaqen sulmoi një ekspert nënujor, ndërsa ky i fundit ndodhej në një kafaz në fund të detit.

E gjithë skena është filmuar dhe studuesi Art Gimbel nuk pësoi gjë, por ama ato momente do ta bëjnë që të mendohet mirë përpara se të futet sërish në thellësitë e ujërave ku ndodhen peshkaqenët.

Shihni imazhet…

FOTO GALERI
1/4

Top Channel