Itali, shqiptari humbet veshin në një përleshje

23/06/2010 14:10

Një përleshje masive në një diskotekë të qytezës Alba në Itali ka shkaktuar panik të vërtetë mes të pranishmëve.

Protagonist është bërë një i ri shqiptar, i cili u grind me disa italianë dhe mësohet se shkak për këtë është bërë një femër.

20 vjecarit shqiptar i kanë shkulur një vesh dhe ai është shtruar në spital. Policia ka rrestuar 5 të rinj për këtë ngjarje ku u përfshinë rreth 15 të rinj, disa prej të cilëve u plagosën.

Top Channel