Aksidentohen dy kosovarë

23/06/2010 13:55

Mëngjesin e sotëm në superstradën Milot – Rreshen në kryqezimin e fshatit Skuraj nje automjet trajler me targa te Kosoves ka dale nga rruga duke u perplasur.

Per pasoje dy persona, shtetas kosovare jane plagosur dhe jane derguar per kurim jashte rrezikut per jeten ne spitalin e Lezhes.

Aksidenti i trajlerit ka ne rruge pa provokuar edhe perplasjen e dy automjeteve te tjera me targa te Kosoves. Por asnje nga drejtuesit dhe pasagjeret e ketyre mjeteve nuk ka pesuar deme.

Top Channel