Durrës, identifikohet personi i vetevarur

15/06/2010 12:30

Identifikohet personi që u gjet i varur në një nga kolonat e pistës së re ne shëtitoren bregdetare të Durrësit.

Mëngjesin e sotëm trupi i pa jete i 50-vjecarit Shpetim Agolli u vu re nga punetoret dhe kalimtare te rastit te cilet njoftuan autoritetet policore.

Sipas informacioneve te fundit mesohet se viktima ishte i divorcuar dhe mesa duket gjendja e rende mendore ne te cilen ndodhej e ka cuar drejt veprimit ekstrem. Megjithate vijojne hetimet per te zbardhur rrethanat qe e shtyne drejt ketij akti.

Top Channel