Tenton të grabisë banesën, plagoset

14/06/2010 09:50

Tentohet të grabitet një banesë në Prezë të Tiranës në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Autori i grabitjes u plagos nga shkëmbimi i zjarrit më të zotin e shtëpisë dhe akualisht ndodhet në Spitalin Ushtarak.

Policia ka shoqëruar pronarin e banesës, ndërsa pritet të zbardhen plotësisht detajet e ngjarjes.

Top Channel