Miranda Kerr, më seksi se kurrë

01/06/2010 10:05

Eshtë e bukur, sensuale dhe me të brendshme duket një mrekulli.

Bëhet fjalë për Miranda Kerr, e cila pozon me veshjet e “Victoria’s Secret”, linjës së njohur të të brendshmeve.

Miranda luan në rolin e një zonje agresive, por me fytyrë ëngjëlli.

Cfarëdo që të veshë, të brendshme ose rroba të tjera, Miranda mbetet një bukuri i rrallë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel