Tiranë, përfundon pengmarrja, autori në polici

29/05/2010 12:25

Përfundon pa viktima dhe pa të lënduar pengmarrja e sotme në një prej dyqaneve te zona e Stacionit të Trenit në fund të bulevardit “Zogu I”.

Pengmarrësi Elton Sutermani është shoqëruar për në komisiariat me makinat e policisë, ndërkohë ende nuk dihen detaje rreth ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes u grumbulluan shumë kalimtarë të rastit, ndërkohë që qarkullimi në Bulevard është zhbllokuar sërish.

Top Channel