Roma, mes qyteteve më ‘sexy’ në botë

18/03/2010 14:30

Roma është një prej qyteteve më seksi në botë. Të paktën kështu vleresohet nga “Sunday Times Travel Magazine”. Kryeqyteti italian radhitet mes atyre zonave urbane që shquhen për sensualitetin e tyre.

Në Romë mund të konsumosh “arratisje erotike” dhe fundjava plot pasion cdo kuptim.

Në një reportazh në Romë janë vënë re edhe plot probleme, por gjithësesi qendra e Italisë siguron një itinerar romantik.

Top Channel