Hunziker: Jam ngacmuar seksualisht kur isha 17 vjec

10/03/2010 10:45

Super e famshme ne Itali dhe se fundmi edhe ne Gjermani, showgirl italo-zvicerane Michelle Hunziker rrefen se ne moshen 17-vjecare eshte ngacmuar seksualisht nga nje person i lidhur me boten e spektaklit ne kembim te nje pune me te mire.

“Isha vetem 17-vjec kur nje 40-vjecar, zbulues talentesh me tha se duhet te shkoja me te, per te fituar nje pune me te mire dhe me te suksesshme”, thote Hunziker.

Prezantuesja e njohur thote se duhet te mbrohen te drejtat e grave, por sidomos duhet te luftuar shume kunder diskriminimit te vajzave te reja dhe kunder dhunes ndaj femijeve.

Hunziker i ben apel te gjithe vajzave te reja qe duan te futen ne rrugen e spektaklit se nuk duhet te tremben dhe te japin veten perpara ketyre personave qe ofrojne shume ne kembim te seksit.

Top Channel