Belen-Corona, ore te nxehta ne Miami

09/03/2010 10:50

Pushime te nxehta per Belen Rodriguez ne Miami. Showgirl nga Argjentina, e bere e famshme ne Itali, ndodhet aktualisht ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes per te xhiruar nje spot.

Duke perfituar nga disa ore pushimi, ajo ka kaluar disa caste vertete te nxehta me te dashurin e saj Fabrizio Corona. Belen ka terhequr vemendjen e te gjitheve me bikinin super te shtrenguar, dekoltene sensuale dhe vithet perfekte.

Duket se pas disa diteve te veshtira, Belen po kalon nje moment fatlum ne karrieren e saj…por edhe ne dashuri. Fundja kush mund t’i rezistoje nje bukurie si Belen.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel