Suri Cruise tani ecen zbathur

05/03/2010 14:00

E kemi pare me kepuce me taka qe ne moshen 3-vjecare. Po ashtu e kemi pare edhe ndersa jashte kishte bore te ecte me kepuce balerinash.

Tani Suri Cruise, vajza e ciftit te famshem Tom dhe Katie Holmes ka nxjerre nje mode te re: Ajo ecen zbathur neper rruget e Los Angeles duke i bere kembet e vockla.

Por Surit duket se nuk i intereson shume puna e papastertise. E rendesishme eshte qe tani eshte me rehat sesa me kepucet me taka.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel