Montag kerkon tjeter nderhyrje estetike

05/03/2010 13:15

Heidi Montag 23 vjec, nje personazh i ri VIP por qe po ben shume buje ne Shtetet e Bashkuara per shkak te reality show-t ne MTV “The Hills” kerkon serish nje nderhyrje ne trupin e saj. Mjeku ia ka ndaluar kategorikisht ta beje nje veprim te tille.

Montag ka bere 10 nderhyrje ne vetem 24 ore dhe tani kerkon te qe te rrise numrin e gjoksit te saj, pasi i duket shume i vogel.

Bjonda me me shume silikon ne Amerike ka gjetur edhe mbeshtetjen e bashkeshortit Spencer Pratt, i cili kerkon nje hunde me te bukur, heqje dhjami dhe vendosjen e impianteve per te rritur permasat e kraharorit te tij.

Heidi duket se ka harruar shpejt dhimbjet gjate dhe pas nderhyrjeve qe ka bere dhe kerkon qe t’i beje tjeter sfide natyres.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel