Ke$ha sulmon Britney Spears

04/03/2010 17:30

Interpretimet play back te Britney Spears ne koncertet e fundit, kane ngjallur nje reagim te ashper ne qarqet e kengetareve.

E fundit ne radhe eshte Ke$ha, e cila edhe pse nuk permend emrin e Spears, le te kuptohet qarte se flet per te. “Eshte nje forme respekti ndaj fansave. Eshte absurde qe njerezit te paguejne per nje koncert te regjistruar”, shprehet interpretuesja e kenges “Tik Tok”.

Ne vijim, ajo shton se kengetaret duhet te kendojne live perballe publikut dhe nese nuk ben dot edhe balerinen edhe kengetaren, atehere duhet te zgjedhesh performancen.

“Une nuk do ta beja asnjehere per fansat e mi, pa ofenduar askend. Ndonjehere eshte e veshtire te kercesh dhe te kendosh ne te njejten kohe. Mjafton qe te vendosesh se cfare duhet te besh. Asnjehere nuk duhet te tallesh me fansat”, perfundon kengetarja.  

Top Channel