De Niro do te interpretoje “The Dark Fields”

04/03/2010 16:55

De Niro do te interpretoje ne trillerin “The Dark Fields” regjistrimet e te cilit regjisori Burger do t’i filloje ne maj. Lajmin e ka bere te ditur “Variety”.

Historia vertitet perreth nje shkrimtari njujorkez, i cili ka hyre ne posedim te nje ilaci te afte qe te sjelle inteligjence dhe sukses, por qe provokon efekte anesore shkaterruese.

De Niro do te jete nje ekspert i finances qe fillon te hetoje per ilacin. Filmi bazohet ne romanin e irlandezit Alan Glynn.

Top Channel