Aksidenti ne Gramsh, gjenden dy viktima

01/03/2010 10:35

Gjendet dy prej kater viktimave te aksidentit rrugor qe ndodhi te shtunen ne Gramsh.

Identifikimi i tyre eshte teper i veshtire per shkak te demtimeve qe kane pesuar, nderkohe forcat e RENEA-s po vazhdojne kerkimet ne rrjedhen e lumit Devoll, per gjetjen e dy trupave te tjere.

Kater persona kane vdekur ne nje aksident te rende te ndodhur ne Gramsh, ku makina doli nga rruga dhe perfundoi ne uje.

Shtetasit qe gjendeshin ne furgonin e udhetareve jane Dritan Balla 38-vjec, Elis Sogani, 32 vjec, Petrit Ahmeti 20 vjec dhe Behar Senkollari 18 vjec.

Top Channel