Aksidenti, gjendet kufoma e trete

01/03/2010 19:55

Pas rrezimit te nje furgoni me kater pasagjere ne lumin Devoll, ne afersi te Gramshit, ne mengjes kane rinisur kerkimet per te gjetur trupat e viktimave qe mendohet te kene humbur jeten ne aksident.

Polumbaret e Reneas kane mundur qe te gjejne 3 prej viktimave ne nje distance prej 22 kilometrash nga vendi i aksidentit.

Ata jane Petrit Ahmeti dhe Behar Senkollari, nderkohe trupi i trete eshte ende i paidentifikuar.

Edhe automjeti eshte gjetur shume larg nga vendi ku mendohet se ka ndodhur aksidenti tragjik. Viktimat ishin tre pasagjere te nje furgoni dhe drejtuesi i mjetit.

Top Channel