Lushnje, vritet me thike 51 vjecari

26/01/2010 16:55

Nje 51 vjecar ne qytetin e Lushnjes ka humbur jeten pasi eshte qelluar me thike.

Dritan Murati, pronari i nje librarie, mendohet te jete vrare nga nje shites ambulant qe tregtonte prane dyqanit te tij.

Sipas burimeve, vrasja eshte kryer pas nje sherri mes viktimes dhe autorit te ngjarjes.

Top Channel