Mbytja e 30-vjecarit, protestojne familjaret

25/01/2010 14:10

Familjaret e Erjon Korobacit, i cili u mbyt nje dite me pare ne lumin Seman ne Fier shprehen indinjaten e tyre, pasi nuk po behen kerkime per gjetjen e trupit te pajete.

30-vjecari u mbyt ndersa po perpiqej te gjente nje shpend vrare ne gjueti po qe perfundoi ne ujerat e lumit Seman.

Temperaturat e uleta dhe uji i rrembyeshem jane bere shkak per vdekjen e tij.

Top Channel