Starton Big Brother 3

23/01/2010 23:50

Ka nisur edicioni i trete i Big Brother. 12 jane konkurentet, qe kane hyre ne shtepi per te nisur lojen, qe do t’i siguroje fituesit cmimin prej 10 milione lekesh te reja. (UPDATE)

Kane nisur menjehere surprizat: shtepia e stilit para viteve ’90, Vali hyn ne loje me te bijen Domeniken, pa dijenine e kesaj te fundit, njera prej konkurenteve, Bertina, provoi ethet e eliminimit per disa minuta, per t’u rikthyer nga Big Brother serish ne loje.

Gjithcka e organizuar mes studios ku ndodhej Arbana Osmani dhe hyrjes se shtepise ku gjendej Eno Popi.

Por pak perpara se gjithcka te fillonte, se bashku me kameren tone, ne hyme ne ambjentet ku konkurentet u mbajten te izoluar per 24 ore.

Pamela tha se eshte ne kerkim te emocioneve te forta: “Jam shume e sigurt per kete aventure dhe mezi pres ta filloje”.

Seldin e gjetem shume te emocionuar: “Duke marre nje numer nga 1 ne 10, adrenalina me ka shkuar 8”.

Vali deshiron te provoje nje eksperience unike: “Me pelqejne eksperiencat unike”.

Ndersa Erjon volejbollisti, nese do te fitonte cmimin, nje pjese te tij do t’a shpenzonte ne ndihme te sportit, ose edhe jo…

“Meqenese sporti eshte pak i perkrahur, do te jepja kontributin tim per ta ndihmuar”, thote Erjoni.

Te tjere pjesemarres jane Hakiu nga Kosova, Xhimi, qe jeton ne Norvegji, Jetmiri ne Itali, Olta, studente e agrobiznesit, Graciela nga Shkodra dhe Edi parukieri me shpirt artisti.

Por le te kthehemi tek nata e spektalit. Te shoqeruar me makina luksoze, banoret hyne ne shtepi, per te nisur aventuren.

Por programet mbi Big Brother nuk mbarojne ketu, nga 31 janari do te nise Fan Club, prezantuar nga Eno Popi, ku do te marrin pjese banoret e dale nga shtepia, fansat e tyre dhe gazetaret, qe do te shkruajne per shtepine me te vezhguar. Loja filloi!

Top Channel