Lady Gaga dhe Beyonce se bashku per bamiresi

21/01/2010 13:00

Mund te thyejne rekordet te ardhurat e nje bashkepunimi per bamiresi mes kengetareve me te njohur sot ne bote.

Shuma e mbledhur do te shkoje per Haitin e shkaterruar nga termeti i forte qe e goditi tete dite me pare.

Simon Cowell, manjati me i fuqishem i “show business”-it boteror, eshte kontraktuar nga kryeministri Gordon Brown dhe nga tabliodi me i shitur ne Britani, “Sun”, per te koordinuar impenjimin e nje parade te vertete yjesh: Beyonce’, Lady Gaga dhe Robbie Williams.

Cowell, i cili ka te drejtat e shume artisteve te zbuluar ne shfaqjet televizive (mes tyre edhe Susan Boyle e Leona Lewis) ka bere te ditur se do te veprohet shume shpejt per te marre “driten jeshile” nga etiketat diskografike te artisteve te perfshire.

Top Channel