Kate Moss do te transferohet ne Paris

21/01/2010 14:25

Nje super apartament ne Paris me pamje nga kulla Eiffel me vlere mbi 22 milione euro per top modelen Kate Moss.

Sipas disa site-ve franceze, modelja me e perfolur e momentit ka vendosur qe te transferohet ne kryeqytetin francez bashke me vajzen Lila Grace dhe te dashurin, muzikantin Jami Hince.

Apartamenti eshte 585 metra katrore, me gjashte dhoma, kater banjo dhe gjendet ne zonen e Trocadero-s.

Top Channel