Princi Ernest dhe e dashura e tij e re

18/01/2010 12:00

Nuk reshtin se publikuari foto te reja Ernest te Hannover dhe te dashures se tij te re, Myriam.

Me kete grua, princi dhe bashkeshorti i Karolines se Monakos eshte fotografuar ne Phuket ne Tajlandes.

Myriam ka lindur ne Marrakesh, te Marokut, eshte vajze e dy prinderve, pronare te nje shtypshkronje, eshte 40 vjec dhe eshte nene e dy femijeve. Per Karolinen gjerat komplikohen me shume nga sa mendohej.

Duket se Myriam dhe princi jane njohur ne vitin 2007 gjate nje show ne Montecarlo.Si do te perfundoje e gjithe kjo histori?

FOTO GALERI
1/1

Top Channel