Jessica Alba i do celulitet

15/01/2010 13:00

Konsiderohet si nje prej grave me te bukura te Hollywood, megjithate edhe Jessica Alba ka plakje te lekures dhe celulit.

Edhe pse gezon shume mundesi per t’i bere sherbime vetes, aktorja 28-vjecare thote se nuk ndihet keq per ecurine normale te lekures.

“Edhe pse dikush mund ta konsideroje defekt, une jam mesuar me trupin tim keshtu sic eshte. E rendesishme eshte te dalesh me koken lart dhe te ndihesh i/e lumtur”, thote Alba.

Jessica, eshte nene e Honor Marie, sot 18 muaj dhe shprehet se shtatzania ka qene eksperienca me e bukur qe ka patur ndonjehere ne jete.

Ajo shpreson te kete femije te tjere dhe te jetoje me familjen e saj ne jug te Frances.

Top Channel