Moss, histori me princin italian para 8 vjetesh

13/01/2010 10:10

Kate Moss ne krahet e pasardhesit me gjak blu nga Savoia, Emanuele Filiberto?

Zerat per nje lidhje te mundshme mes modeles britanike dhe pasardhesit me gjak mbreteror jane tashme nje ceshtje dite ne mediat gossip, por sipas revistes “Chi”, kjo histori ka ndodhur rreth 8 vjet me pare dhe zgjati vetem 6 muaj.

“Eshte nje grua e bukur dhe joshese. E kujtoj si nje femer apasionante”, shprehet princi. Ai shton se Moss vizitoi shtepine e tij ne Korsike per te takuar mikeshen e perbashket Marianne Faithfull.

“Duhej te qendronte tre dite por qendroi tre jave. Per te kam shkruar me Marianne nje kenge te titulluar ‘The Pleasure Song’,  e cila flet per menyrat e te dashuruarit”, shton Filiberto.  

Top Channel