Hanks e Roberts kthehen se bashku

12/01/2010 17:40

Tre vjet pas luftes se Wilson, Tom Hanks e Julia Roberts do te kthehen te recitojne se bashku ne Larry Crowne.

Sipas “Variety”, behet fjale per nje komedi te shkruar dhe drejtuar nga vete Hanks.

Ky eshte filmi i pare i drejtuar nga Hanks pas “That Thing You Do!”, ne 1996-n.

Xhirimet do te fillojne ne prill ne Los Angeles.

Filmi i fundit i interpretuar nga Hanks ka qene “Engjej dhe djaj”, ndersa Julia Roberts ka pak kohe qe ka mbaruar regjistrimet e “Eat, Pray, Love”.

Top Channel