Topi apel te rrezikuarve per evakuim

06/01/2010 13:40

Presidenti Bamir Topi vizitoi sot zonat e prekura nga permbytjet e diteve te fundit.

Kreu i Shtetit eshte informuar nga shefi i Shtabit te Pergjithshem dhe komandanti i Emergjencave civile, nderkohe qe kerkoi qe situata te tilla duhet te kalohen me maturi dhe jo me panik.

Topi i beri apel njerezve te rrezikuar qe te evakuohen, duke siguruar se te gjitha institucionet jane te angazhuara maksimalisht per perballimin e situates.

Top Channel