Vlore, Topalli ne shtepine e femijeve

29/12/2009 20:00

Ne prag te festave te nderrimit te viteve kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ka vizituar shtepine e femijeve ne Vlore.

E gjendur ne mes te femijeve te moshave te ndryshme, mes tyre edhe foshnja te porsalindura, Topalli uroi qe ata te rriten te shendetshem dhe t’u realizohen deshirat e tyre.

Topalli falenderoi stafin e shtepise se femijeve jetime ne Vlore per punen dhe kujdesin ne mirerritjen e ketyre femijeve.

Me rastin e festes kryetarja e Kuvendit shperndau dhurata per femijet ne menyre qe edhe ata te ndihen te gezuar te pakten ne nje dite feste.

 

Top Channel