Eksploziv ne nje lokal ne rrugen Tirane-Lezhe

23/12/2009 01:55

Shperthimi i nje sasie te konsiderueshme eksplozivi ne nje lokal ne aksin rrugor Tirane-Lezhe, ne vendin e quajtur Kryqezimi i Shenkollit u raportua ne oret e para te dites se merkure.

Sipas te dhenave paraprake shperthimi nuk ka shkaktuar viktima apo te lenduar, por vetem deme materiale.

Ende nuk dihen autoret dhe shkaqet e vendosjes se eksplozivit. Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e dinamikes se saj.

Top Channel