Piramide fluturuese ne qiellin e Moskes

18/12/2009 12:45

Nje objekt ne forme piramide qarkullon mbi selite qeveritare ruse ne Moske, duke lene me gojehapur te gjithe boten!

Anije aliesh? Sonde qe endet? Cfare eshte ky objekt, qe ka habitur moskovitet dhe ka terhequr vemendjen e mediave te huaja?

Imazhet jane marre nga dy amatore dhe me pas jane shkarkuar ne YouTube. Suksesi eshte i padiskutueshem. Filmimi tregon piramiden naten dhe ne mes te dites. Sic ndodh rendom ne keto raste, policia refuzon te beje komente.

Disa zyrtare britanike thone se kjo eshte nje nga videot me shokuese te para ndonjehere.

Top Channel