SHBA, shtepi publike me kliente gra

15/12/2009 13:25

Brenda nje muaji ne Nevada do te hapen shtepite e para publike qe do te kene kliente femra ose gay.

Shtepite do te jene ne mes te shkretetires, dy ore me makine larg Las Vegas.

“Bota eshte gati, grate dhe gay-t mund te paguajne lirisht per te bere seks. Kjo iniciative mund te jete edhe e mire per biznes, duke pare periudhen e krizes ne te cilen jetojme”, thote Bobbi Davis, pronar i Shady Lady Ranch.

Top Channel