Kukes, aksident rrugor, dy te vdekur

12/12/2009 11:15

Dy persona kane vdekur ne nje aksident rrugor qe ndodhi sot ne rrugen Kukes-Shishtavec.

Sipas informacioneve te fundit nje automjet rreshkiti nga akulli duke perfunduar ne gremine, nderkohe qe ende nuk dihen emrat e viktimave.

Policia u ben thirrje drejtuesve te automjeteve te bejne kujdes dhe te perdorin zinxhiret pasi kalimi neper rruge eshte i veshtire per shkak te temperaturave nen zero.

Top Channel