Krijohet makineria per mengjesin automatik.

26-vjecari Yuri Suziki, ne bashkepunim me artisten Masa Kimura kane krijuar makinen qe ben tostin, kafen, lengun, kapucinon…pra ato gjera qe perdoren me shpesh per mengjes.

Makineria eshte e madhe dhe ze nje hapesire te konsiderueshme. Vepra eshte ekzpozuar ne muzeun e desing te Amsterdamit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel