Durres, pranga vellezerve te akuzuar per vrasje

29/09/2009 09:35

Dy persona te akuzuar per vrasje jane arrestuar mbremjen e kaluar nga policia e Durresit.

Sipas informacioneve te fundit, behet fjale per vellezerit Romeo dhe Emiljan Braka, te cilet akuzohen per vrasjen e shtetasit Dritan Neza, ne diten e zgjedhjeve te pergjithshme.

Fillimisht ate dite u mendua se vrasja do te klasifikohej si nje incident i rende zgjedhor, por me vone u mesua se behet fjale per nje konflikt te lindur mes vellezerve dhe viktimes.

Top Channel