SHBA, arrestohet i dyshuari si serial killer

20/09/2009 08:15

Nje 20 vjecar eshte arrestuar ne Richmond, ne Virxhinia te SHBA-ve. I riu dyshohet se eshte nje vrases serial, i cili akuzohet per ekzekutimin e kater personave ne nje shtepi ne Farmville.

Policia ka gjetur trupat e paidentifikuar te premten pasdite ne shtepine e nje profesoreje sociologjie dhe kriminologjie, Debra S. Kelly.

I arrestuari quhet Alden Samuel McCroskey III dhe kishte vene ne internet kenge qe i thurnin lavde bukurise se vrasesit.

Top Channel