Elbasan, kapen me droge e armatime dy persona

12/09/2009 10:35

Dy persona jane arrestuar, pasi gjate nje operacioni te policise se Elbasanit atyre iu eshte gjetur lende narkotike dhe armatim.

Sipas informacioneve te fundit ne pranga kane perfunduar Nikolla Lepuri dhe Gezim Balla.

Te dy keta persona posedonin 115 grame kokaine, si dhe fisheke dhe lende narkotike.

Nuk dihet destinacioni i lendes narkotike, si dhe motivi i mbajtjes se armatimit nga te arrestuarit.

Top Channel