Turqi, bllokohen 150 pasagjere shqiptare ne Antalia

03/09/2009 19:35

150 pasagjere shqiptare kane mbetur te bllokuar ne aeroportin e Antalias, ne Turqi, pasi avioni me te cilin do te ktheheshin ne Shqiperi nuk ka mberritur ende.

Lajmin e kane bere te ditur per Top Media disa shtetas shqiptare qe ndodhen ne aeroportin e lokalitetit turistik turk.

Sipas burimeve, avioni nuk eshte nisur ende nga Tirana dhe per pasoje pasagjeret kane 11 ore ne pritje, pa marre asnje shpjegim nga autoritetet turke.

Top Channel