Endemol, kompania prodhuese e “Big Brother” tani ben nje hap perpara dhe kalon ne nje tjeter format.

Reality show i ri “Someone’s gotta go”, (Dikush duhet te shkoje) dhe do te transmetohet ne fillim te vitit te ardhshem ne Fox.

“Someone’s gotta go”, do te jete show i pare ku fituesi do te ike. E gjitha kjo eshte pasoje e recesionit qe ka goditur Ameriken. Zhvillohet ne nje zyre me nje numer punonjesish nga 8 ne 15 vete, ku fituesi do te jete me fat ne loje, por i pafat ne realitet pasi do te mbetet i papune.

Megjithate fituesi mund ta shfrytezoje suksesin dhe te tentoje te behet dikushi ne saje te fames se fituar ne kete spektakel.

Top Channel