Aznar, nje fizik plot muskuj

27/07/2009 14:20

Ish-kryeministri spanjoll, Hose Maria Alfredo Aznar Lopez 56 vjec ndodhet ne Cala di Volpe bashke me gruan dhe femijet per te kaluar dite pushimi, nen rrezet e diellit dhe me freskine e ujerave ne keto plazhe te mrekullueshme.

Edhe pse jo ne moshe fort te re, fiziku i Aznar te le pa mend. Rezultat i palestres shume sistematike dhe deshires se tij per te qene ne forme.

Edhe trajneri i tij personal e pati konfirmuar me pare se Hose eshte nje sportist shume i vullnetshem. Ai arrin te beje dy mije muskuj barku ne dite, shifer kjo e denje per nje sportist profesionist.

Top Channel