Elbasan,lekundje toke, nuk ka deme

28/05/2009 11:20

Nje tjeter lekundje toke regjistrohet ne Elbasan me intensitet 4 balle.

Termeti kishte epiqender fshatin Kuturman ne kete rreth,nderkohe qe nuk ka njoftime per te lenduar apo per deme materiale.

Lekundjet u ndjene ne Librazhd, Elbasan dhe ne Tirane.

Mbremjen e kaluar nje termet me intensitet te njejte u regjistrua ne Librazhd, lekundjet e te cilit u ndjene ne gjithe qarkun e Elbasanit dhe ne kryeqytet.

Top Channel