Qetsori, firmos si kandidat i PDK-se

18/05/2009 14:50

Fituesi i “Big Brother 2”, Qetsor Ferunaj firmos kandidimin si deputet i Partise Demokristiane ne qarkun e Vlores.

Qetsori dhe kreu i PDK-se, Nard Ndoka firmosen sot ne qytetin e Vlores marreveshjen e tyre.

Fituesi i edicionit te dyte te reality show me te famshem, “Big Brother”, Qetsor Ferunaj tani synon nje fitore edhe ne politike.

Top Channel