Rrogozhine, kthehet ne burg i denuari Lika

11/05/2009 17:15

Eshte kthyer me vonese ne burg dhe pasi eshte shpallur person ne kerkim nga policia, i denuari Bledar Lika.

Lajmin e konfirmojne burime policore, sipas te cilave aktualisht Lika ndodhet ne burgun e Rrogozhines.

Sipas burimeve, Lika ka deklaruar tek autoritetet se eshte kthyer vone pasi gjate lejes kishte takuar disa te aferm.

I denuar me 5 vjet burg, Likes i duhet te shlyeje denimin e mbetur prej 1 vit e 7 muaj.

Top Channel