Bllokimi i studenteve, pranga dy personave

11/05/2009 13:35

Arrestohen dy persona, te cilet akuzohen si pergjegjes per bllokimin e studenteve ne Trieste te Italise.

Policia prangosi 37-vjecaren, Iris Cekani dhe 21-vjecarin Valter Marashin, mbi te cilet rendon akuza per falsifikim dokumentash dhe mashtrim.

Ne listen e studenteve turiste ishin perfshire edhe persona qe nuk ishin studente.

Top Channel