Tirane, grindje mes te rinjve, dy te plagosur

04/05/2009 19:10

Dy te rinj kane mbetur te plagosur pasditen e sotme ne lagjen Laprake te Tiranes, pas nje grindjeje te nisur mes tyre.

Lajmin e bejne te ditur burime policore zyrtare, sipas te cilave uniformat blu kane mberritur ne vendngjarje dhe po hetojne per zbardhjen e shkaqeve.

Per momentin dinamika e ngjarjes eshte e paqarte dhe nuk dihet ende lloji i armeve qe kane perdorur dy te rinjte. Ngjarja ndodhi prane shkolles “Aleks Buda”.

Top Channel