Tentuan te vidhnin makinen, 2 shqiptare ne pranga

03/05/2009 10:50

Tentuan te vidhnin nje automjet, por kane perfunduar ne prangat e policise. Dy shtetas shqiptare jane arrestuar nga karabinieret ne kryeqytetin italian, Rome.

Behet fjale per dy te rinj 24 dhe 26-vjecare, emrat e te cileve nuk behen te ditur. Arrestimi u krye ne Montecompatri, nje province e Rome.

Pas kontrolleve te police, edhe automjeti me te cilin ata udhetonin rezultoi i vjedhur. Dy shqiptaret u transportuan ne burgun e Rebibbias.

Top Channel