Korce, aksident rrugor, vdes 29-vjecari

21/04/2009 10:35

Aksident ne aksin rrugor Korce-Pogradec me pasoje vdekjen e nje 29-vjecari.

Ngjarja ndodhi kur Klodian Xhemollari u godit nga nje mjet me targa Elbasani. Policia mberriti ne vendngjarje dhe ndaloi drejtuesin e mjetit 32-vjecarin, Elis Cullaj.

Blute e Korces kane nisur hetimet per te zbardhur rrethanat ne te cilat ndodhi ngjarja.

Top Channel