Tremb nenen shtatzene, foshnja lind para kohe

08/04/2009 11:40

Nje shaka e djalit te saj ka pershpejtuar lindjen per nje grua ne SHBA. Femija ishte veshur si perbindesh dhe priste te emen te kthehej ne shtepi.

Sapo hap deren gruaja shtatzene trembet dhe nis te therrase me te madhe. Shakaja ka qene tronditese per gruan, se ciles i kane plasur ujrat dhe ka perfunduar ne spital.

Ajo ishte ne muajin e nente te shtatzenise dhe lindja ka rezultuar e suksesshme. Gruaja dhe foshnja gezojne shendet te plote. Videoja e lindjes se parakohshme eshte transmetuar nga disa faqe ne internet.

Top Channel