Kurbin, policia parandalon vrasjen

17/03/2009 12:20

Nje vrasje eshte parandaluar ne Kurbin fale nderhyrjes se policise se rendit.

Pas sinjalizimeve per nje ngjarje te mundshme policia arrestoi disa persona te perfshire ne nje konflikt dhe konfiskoi nje sasi te konsiderueshme armesh.

“Pas nje kontrolli, policia arriti te vere ne pranga Tonin Lleshi, per kanosje me arme te fqinjeve te tij, pas konfliktit per pronen. Po ashtu policia arrestoi Osman Hasanin dhe Mirash Gegajn, pasi iu gjeten ne banese armatime”, sqaroi zedhenesja e drejtorise se Policise se Lezhes, Elona Nika.

Top Channel